Contact & verkooppunten

Wij verwelkomen u en adviseren u elke dag van de week in een van onze verkooppunten, zie onze openingstijden of neem rechtstreeks contact op per telefoon of e-mail.

DHK (Châtelineau)

DHK Châtelineau ligt aan de Rue de Wallonie 3, 6200 Châtelineau in het industriepark dichtbij het winkelcentrum Cora. (afslag 11 afkomstig van de R3)

Tél. : 071 24 33 50
Fax : 071 24 33 55
Email : chatelineau@dhk.be
Bernard R. 071 24 40 44 br@dhk.be FR
Flaviano S. 071 24 40 40 fs@dhk.be FR
Sofie M. 071 24 40 43 sm@dhk.be NL / FR
Gauthier T. 071 24 40 42 gt@dhk.be FR
Pierre V. 071 24 33 58 pv@dhk.be FR / NL
Rudy B. 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Rudy B. (Hainaut) 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Sébastien R. (Liège) 0471 57 31 64 sr@dhk.be FR
Peter M. (Vlaanderen) 0495 53 48 46 pm@dhk.be NL / FR
Christophe Labruyère c.labruyere@dhk.be FR / EN
Vincent Bodson v.bodson@dhk.be FR
Maandag tot Donderdag : 8.30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30
Vrijdag : 8.30 tot 12.00 en13.00 tot 14.30
Gesloten op zaterdag.

DHK (Genk)

DHK Genk bevindt zich in de Kompellaan 13, 3600 Genk.

Tél. : 011 52 36 41
Fax : 011 52 69 08
Email : genk@dhk.be
Kenneth Plessers 011 34 93 81 k.plessers@dhk.be NL / EN
Said Boulodo 011 34 93 83 s.bouloudo@dhk.be NL
Eline Engelen 011 34 93 84 e.engelen@dhk.be NL / EN
An Vanhove 011 34 93 80 a.vanhove@dhk.be NL
Pedro Vanvinckenroye p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Kristof De Saedeleer 0497 43 30 56 k.desaedeleer@dhk.be NL
Emilio Baldassari e.baldassari@dhk.be NL
Peter Mertens 0495 53 48 46 peter.mertens@dhk.be NL / FR
Sébastien Renson 0471 57 31 64 s.renson@dhk.be FR
Paul Gijbels p.gijbels@dhk.be NL / EN
Maandag tot donderdag : van 7.00 tot 12.00 en 12.30 tot 17.30
Vrijdag : van 7.00 tot 12.00 en 12.30 tot 15.30
Gesloten op zaterdag.

DHK (Luxemburg)

DHK Luxembourg bevindt zich op Route d'Arlon 22, 8399 Windhof (Koerich).

Tél. : 27 39 55 62
Fax : 24 61 13 66
Email : info@dhk.lu
Pierre Vandeput +32 71 24 33 58 p.vandeput@dhk.be FR / NL
Stéphanie Houbert 621 388 301 s.houbert@dhk.lu FR
Neem contact vanaf maandag tot vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00

Voor uw project, kies een specialist!

Prijsofferten, technisch advies, bouwproject, op-maat produceren...

DHK

 

DHK Châtelineau

071 / 24 33 50

Lu - Je : 8.30 à 12.00 et de 13.00 à 16.30
Ve : 8.30 à 12.00 et de 13.00 à 14.30.
Fermé le samedi.

DHK Genk

011 / 52 36 41

Ma tot Do : van 7.00 tot 12.00 en 12.30 tot 17.30
Vr : van 7.00 tot 12.00 en 12.30 tot 15.30
Gesloten op zaterdag.

DHK Luxembourg

27 / 39 55 62

Lu - Ve : 8.00 à 12.00 et de 13.00 à 17.00
Fermé le samedi.