skip to Main Content

Le partenaire de vos projets!

Contact

DHK (CHÂTELINEAU)

DHK Châtelineau ligt aan de Rue de Wallonie 3, 6200 Châtelineau in het industriepark dichtbij het winkelcentrum Cora. (afslag 11 afkomstig van de R3)

Tel. : 071 24 33 50
Fax : 071 24 33 55
E-mail (info): chatelineau@dhk.be
E-mail (Bestellingen) : order.chatelineau@dhk.be

Flaviano S. 071 24 40 40 fs@dhk.be FR
Joël H. 071 24 40 43 jh@dhk.be NL / FR
Gauthier T. 071 24 40 42 gt@dhk.be FR
Pierre V. 071 24 33 58 pv@dhk.be FR / NL
Rudy B. 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Rita F. 071 24 40 44 r.fournival@dhk.be FR
Rudy B. (Hainaut) 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Sébastien R. (Liège) 0471 57 31 64 sr@dhk.be FR
Christophe Labruyère c.labruyere@dhk.be FR / EN
Jean-Marc Déom d.deom@dhk.be FR

maandag tot donderdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.30
vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 14.30
Gesloten op zaterdag.

DHK (GENK)

DHK Genk bevindt zich op de Kompellaan 13, 3600 Genk.

Tel. : 011 52 36 41
Fax : 011 52 69 08
E-mail (info): genk@dhk.be
E-mail (Bestellingen) : order.genk@dhk.be

Kenneth Plessers 011 34 93 81 k.plessers@dhk.be NL / EN
Eline Engelen 011 34 93 84 e.engelen@dhk.be NL / EN
Christophe Teuchie 011 34 93 83 c.teuchie@dhk.be NL
Peter Mertens 0495 53 48 46 peter.mertens@dhk.be NL / FR
Kristof De Saedeleer 0497 43 30 56 k.deseadeleer@dhk.be NL / FR
Emilio Baldassari 0471 88 55 28 e.baldassari@dhk.be NL
Pedro Vanvinckenroye 0486 43 30 44 p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Paul Gijbels 011 34 93 88 p.gijbels@dhk.be NL / EN

maandag tot donderdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.30
vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 14.30
Gesloten op zaterdag.

DHK (LUXEMBOURG)

DHK Luxembourg bevindt zich op de Rue d’Arlon 22 in 8399 Windhof (Koerich).

Pierre Vandeput +32 71 24 33 58 p.vandeput@dhk.be FR / NL
Stéphanie Houbert +352 621 388 301 s.houbert@dhk.lu FR

Neem contact van maandag tot vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00
Gesloten op zaterdag

Vragen?
Een oplossing op maat nodig?
Contacteer ons!

Back To Top
×Close search
Zoeken

Geachte Klant,

 

De Belgische regering heeft nieuwe maatregelen opgelegd aan de bevolking en bedrijven in de strijd tegen het Covid-19 virus.

De DHK-groep zal de richtlijnen van de overheid, alsook de gezondheidsvoorschriften strikt toepassen, dit om onze medewerkers, klanten en leveranciers zoveel mogelijk te beschermen.

Onze vestigingen in Châtelineau en Genk blijven open en staan steeds tot uw dienst. Doch omwille van de maatregelen en uit voorzorg zullen we werken met een minimumbezetting van onze diensten. Ondersteunende diensten zullen zoveel mogelijk van thuis uit werken (telewerken). Vanaf vandaag gelden volgende passende maatregelen:

  • Wij geven prioriteit aan bestellingen van goederen tot het voorkomen van gezondheidsrisico’s.
  • Afhalingen in onze vestigingen worden opgeschort tot nader bericht.
  • Wij blijven uitleveren doch zonder garantie van de vooropgestelde levertermijn.

Wij blijven U verder op de hoogte houden over eventuele organisatorische wijzigingen in verband met deze zeer uitzonderlijke situatie. Voor contacten en vragen, bezoek onze webshop of bel 011 52 36 41

 

Hopend op uw begrip,

De Directie,