Visit our webshop
skip to Main Content

De partner voor uw projecten

Contact

DHK Group focust voornamelijk op professionelen, maar voor particulieren zijn we ook beschikbaar voor advies en informatie op afspraak via deze link.

Get Directions

show options hide options

DHK (CHÂTELINEAU)

DHK Châtelineau ligt aan de Rue de Wallonie 3, 6200 Châtelineau in het industriepark dichtbij het winkelcentrum Cora. (afslag 11 afkomstig van de R3)

Tel. : 071 24 33 50
Fax : 071 24 33 55
E-mail (info): chatelineau@dhk.be
E-mail (Bestellingen) : order.chatelineau@dhk.be

Flaviano S. 071 24 40 40 fs@dhk.be FR
Joël H. 071 24 40 43 jh@dhk.be FR
Gauthier T. 071 24 40 42 gt@dhk.be FR
Pierre V. 071 24 33 58 pv@dhk.be FR / NL
Rudy B. 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Rita F. 071 24 40 44 r.fournival@dhk.be FR
Rudy B. 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Sébastien R. 0471 57 31 64 sr@dhk.be FR
Peter Mertens 0495 53 48 46 p.mertens@dhk.be NL
Pedro Vanvinckenroye 0486 43 30 44 p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Kristof De Saedeleer 0497 43 30 56 k.desaedeleer@dhk.be NL
Jean-Marc Déom 071 18 31 20 d.deom@dhk.be FR

maandag tot donderdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.30
vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 14.30
Gesloten op zaterdag.

DHK (GENK)

DHK Genk bevindt zich op de Kompellaan 13, 3600 Genk.

Tel. : 011 52 36 41
Fax : 011 52 69 08
E-mail (info): genk@dhk.be
E-mail (Bestellingen) : order.genk@dhk.be

Kenneth Plessers 011 34 93 81 k.plessers@dhk.be NL / EN
Eline Engelen 011 34 93 84 e.engelen@dhk.be NL / EN
Christophe Teuchie 011 34 93 83 c.teuchie@dhk.be NL
Peter Mertens 0495 53 48 46 peter.mertens@dhk.be NL / FR
Kristof De Saedeleer 0497 43 30 56 k.desaedeleer@dhk.be NL / FR
Pedro Vanvinckenroye 0486 43 30 44 p.vanvinckenroye@dhk.be NL
Rudy B. 0476 96 69 05 rb@dhk.be FR
Sébastien R. 0471 57 31 64 sr@dhk.be FR
Paul Gijbels 011 34 93 88 p.gijbels@dhk.be NL / EN

maandag tot donderdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.30
vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 14.30
Gesloten op zaterdag.

Get Directions

show options hide options

Get Directions

show options hide options

DHK (LUXEMBOURG)

DHK Luxembourg bevindt zich op de Rue d’Arlon 22 in 8399 Windhof (Koerich).

Pierre Vandeput +32 71 24 33 58 p.vandeput@dhk.be FR / NL
Stéphanie Houbert +352 621 388 301 s.houbert@dhk.lu FR

Neem contact van maandag tot vrijdag : van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00
Gesloten op zaterdag

Vragen?
Een oplossing op maat nodig?
Contacteer ons!

Optin

Back To Top
Zoeken